Sveiks! 

Man ir patiess prieks, ka Tu ciemojies VeganMilk mājaslapā. 

Esmu Guna Matule - VeganMilk idejas autore, fizioterapeite, mamma un studēju par ārsta palīgu. 
Pastāstīšu vairāk par VeganMilk, tā komandu, virzību un sasniegumiem par kuriem lepojamies! 


Mūsu misija

Veicināt sabiedrības izpratni par veselīgu uzturu, piedāvājot dabīgus augu izcelsmes dzērienus, kuriem nav pievienotas mākslīgas piedevas, kā arī veidot dabai draudzīgu mazumtirdzniecības ražošanas praksi Latvijā. 

Mūsu mērķis

2021. gadā uzsākt apjomīgu kvalitatīvu un dabīgu augu pienu ražošanu, izmantojot zero waste principu - bezatlikumu ražošana. Piedāvāt savu produkciju vismaz 80% Latvijas iedzīvotāju, izstrādājot efektīvu loģistikas maršrutu.

Kā radās VeganMilk

Viss sākās pirms 2 gadiem. Bija vēlme atteikties no dzīvnieku izcelsmes produktiem un ēst veselīgāk, tāpēc augu pienus gatavoju tikai sev. Ātri vien šos dzērienus nogaršoja arī radinieki un draugi. Tad sapratu - neesmu vienīgā, kura tos vēlas regulāri lietot uzturā. Tā radās ideja par augu pienu gatavošanu mājās.

Gatavoju mājās un piegādāju ar velo Liepājā. Eksperimentēju un mācījos no kļūdām. Pieprasījums  auga, līdz brīdim, kad bija jāsper "lielais solis". Tad nu ar apņēmības pilnu garu iestājos biznesa inkubatorā, kā palīgus piesaistīju ģimeni, draugus un domubiedrus. Mēs nezinājām, ko un kā pareizi darīt. Atrast ražošanas telpas Liepājā bija pats grūtākais un laikietilpīgākais darbs.  Tagad komanda ir liela, un katram ir savs pienākums un misija VeganMilk nākotnei. 

Kad pieteicāmies inkubatorā, mums nebija ne logo, ne nosaukuma, ne mājas lapas, ne biznesa plāna. Par spīti visiem šķēršļiem, sākām meklēt ražošanas telpas.


Projekts KInGs ir sniedzis visu ko cerēju, pat pamata darbības - kā runāt ar klientiem; prezentēt sevi un savu produktu; veidot mājaslapu u.c. 

Vienu mēs garantējam - Pie mums vienmēr būs svaigi, garšīgi, dabīgi augu dzērieni, našķbumbas un citi labumi! 

Sveiciens no VeganMilk komandas!

Veselīgus pirkumus! 

Piemērots gan vegāniem, gan veselīga uztura entuziastiem

Bez mākslīgām krāsvielām un konservantiem

Videi draudzīgs - zero waste iepakojumā


                                                            ES Līdzfinansēts Projekts "Kurzemes Inovāciju Granti Studentiem" (Nr.1.1.1.3/18/A/004)

0

Pirkumu grozs