Klientu viedoklis

Lazdu un mandeļu noteikti labākie, kas līdz šim mēģināti! Pie viena no tiem gan jau ari pieturēšos. Līdzi iedotais našķis bija burvīgs. :)

- Edgars


Lielisks salikums ideālai maltītei! Zupiņa ar zaļumiem un saldajā ēdienā našķbumbas ar kafiju+pienu. Ņamm! Nasķbumbas kļuvušas par manu vājību. Nogaršojusi nevaru beigt par tām domāt. Neesmu saldummīlis. Unnn! ar pienu sanāk fantastiska omlete. Viegla un gaisīga.

- Gunda 


Kad mājās rodas veselīgi našķi, palīgā nāca lazdu piens no @veganmilklv. Super gardi. Paldies par jūsu gardajiem pieniem un vēl debešķīgajām našķbumbām. Garšo gan lieliem, gan maziem.:)

-Monta

Kafijdzeršanas momentus vēl īpašākus padara draudzenes gatavotie augu "pieni", mans jaunais mīļākais - lazdu riekstu! Ja nu tev Liepājas pusē ir aktuāli pavisam dabīgi un ar mīlestību gatavoti alternatīvie pieni - ieskaties @veganmilklv plašajā klāstā, piegāde līdz mājas slieksnim! #atbalstisavējos

-Amanda

Mmm tie pieni ir tik gardi, nobaudījām katru jau! Ir izveidojušies favorīti un, jā, ar kafiju garšo lieliski! Paldies par superīgo produktu, ieteicu vēl 2 cilvēkiem, kas ikdienā izmanto augu pienus.

- Anonīms

Mandeļu piens mani patīkami pārsteidza ar to vieglo krēmīgi-riekstīgo garšu, bet ne uzbāzīgo mandeļu klātesamību, ko parasti var saņemt veikalā pirktajā mandeļu pienā. Visu cieņu par to, ka darbojaties ar šādu produktu! Lai viss izdodas! Lai top!


-Anonīms

Atsauksmes

Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs un vērā ņemams! Laipni lūgsim ar to dalīties!0

Pirkumu grozs